HP Notebook 14-DQ1059 i5 10th Gen / 8GB RAM / 256GB SSD / 14" HD
  • Rs. 79000
  • 762 viewed this
SKU: FATAFAT-102
Brand: HP
Available Stock: 0
product highlights
 8GB DDR4 SDRAM
 Intel Core i5-1035G1 (1.0 GHz base frequency, up to 3.6 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 6 MB L3 cache, 4 cores)